geplande route
Door Ali&Ad Smits - 07-06-2011 23:05De route zoals we die in hoofdzaak hebben gepland is als volgt:
Vanuit Vancouver langs de fjordenkust van het vasteland naar Powell River. Daar steken we over naar het eiland. Van Courtenay gaan we eerst op familiebezoek in Nanaimo/Duncan. De reis gaat verder langs de noordoostkust van het eiland tot aan Port Hardy. Daar zetten we het spul op de boot naar Prince Rupert. Over HW16 via Terrace en Hazelton (55gr NB) naar Smithers voor een volgend familiesmaldeel.
Verder gaat het dan via Houston, Vanderhoof en Prince George alsmaar Oost naar HW5, die we bij Tête Jaune opgaan naar het zuiden. Even na Clearwater bij Little Fort rechtsaf naar 100-Mile House. Dan weer zuid via Clinton naar Lillooet en Whistler. Verder zuid Squamish is dan de cirkel weer rond even boven Vancouver-noord. Maar dan zijn we een paar weken verder.